Targi motoryzacyjne – wydarzenia dla pasjonatów samochodów i nie tylko

0 Comments


Nie da się ukryć faktu, że targi branżowe (a w tym motoryzacyjne) podbijają polski rynek oraz serca wielu rodaków. Targi są jedną ze starszych znanych form promocji, które zaliczamy do działań z zakresu marketingu bezpośredniego, które swoją największą popularność zdobyły około 10 lat temu. Dalej jednak są chętnie organizowane.

Targi mogą skupiać się na różnych branżach oraz dziedzinach z życia. Kto z nas nie słyszał o licznych wydarzeniach ślubnych, fotograficznych, gastronomicznych czy właśnie motoryzacyjnych? Eventy tego typu to idealna okazja dla firm na bezpośredni kontakt z klientem, poznanie opinii, obaw klientów czy ich potrzeb. Daje to również możliwość na zbudowanie zaufania oraz więzi na linii klient-marka.

agencja hostess poznań i okolice

W targach branży motoryzacyjnej zazwyczaj biorą udział przedsiębiorstwa, firmy i marki, które należą do jednej z kilku kategorii. Mogą to być m.in: firmy wchodzące na rynek, posiadające ugruntowaną i stabilną pozycję oraz. te, które planują wprowadzić nowy produkt czy usługę.

Uczestnictwo w wydarzeniu tego typu pozwala na przeżycie doświadczeń na własnej skórze i bezpośrednio. O komfort i zadowolenie odwiedzających dbają nie tylko organizatorzy ale również hostessy oraz agencja hostess- Poznań, Kielce, Warszawa czy Wrocław- wszędzie tam, gdzie pojawia się motoryzacja, muszą być też piękne kobiety. W organizacji takiego eventu warto jest postawić na kompetentną oraz odpowiednią obsługę, która nie tylko przykuje uwagę odwiedzających ale również zaciekawi klientów rzetelną i dokładną wiedzą.

agencja hostess cała polska

Targi motoryzacyjne, na których nie może Cię zabraknąć

Jest kilka wydarzeń na rynku Polskim, o których nie może zapomnieć żaden pasjonat motoryzacji.

3TM w Gdańsku

Pierwszym wydarzeniem, o którym warto jest wspomnieć, są targi 3TM, które odbywają się w Gdańsku (12-13 października 2019).

„Targi Motoryzacyjne 3TM to największa impreza motoryzacyjna w północnej Polsce.”

Pomysłodawcą wydarzenia jest Wojciech Stybor- właściciel agencji reklamowej. Zebrał on grupę przedsiębiorców, którzy podobnie jak on są wielkimi pasjonatami motoryzacji. Postanowili wspólnie stworzyć ciekawe wydarzenie w tej części Polski, które będzie zrzeszać miłośników samochodów. Ponadto, event ma być areną do wymieniania się poglądami oraz wszelakimi inspiracjami związanymi z branżą. Dodatkowo targi 3TM mają się przyczynić do poszerzenia wiedzy motoryzacyjnej. O piękną oprawę wydarzenia dba agencja hostess. Cała Polska wie, że tam gdzie pojawia się motoryzacja, są i piękne kobiety.

Poznań Motor Show

Kolejnym wydarzeniem godnym uwagi jest Poznań Motor Show. Są to największe targi motoryzacyjne w Polsce oraz czwarte w Europie. Są organizowane od 1992 roku. Wydarzenie odbywa się od 28-31 marca. Podczas targów motoryzacyjnych, prezentowane są nie tylko samochody. Możemy również odwiedzić panele poświęcone motocyklom, Salon Caravaningowy oraz Truck Motor Show.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code