O nas

Wózki widłowe są wszędzie. Wykorzystuje się je na szeroką skalę praktycznie we wszystkich branżach, tam gdzie potrzebny jest transport wewnątrzzakładowy. Są one istotnym elementem w optymalizacji kosztów pracy. Dzięki nim można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na przemyślanym i zorganizowanym transporcie.

Wózki widłowe są swego rodzaju punktem krytycznym w utrzymaniu ciągłości pracy. Z tego względu powstaje coraz więcej firm specjalizujących się w serwisowaniu wózków widłowych oraz w optymalizacji cyklu logistycznego. Naturalną koleją rzeczy jest także potrzeba informacji o tym jak działają wózki widłowe, które kupować, jak je serwisować, a przede wszystkim kto może na nich pracować. Właśnie w tym celu powstała witryna Wózki-Widłowe-Info.

Jasne prawo

Niestety podobnie jak rozlegle wykorzystywane są wózki widłowe, tak rozległe jest polskie prawo związane z ich eksploatacją.  Taka sytuacja jest szczególnie trudna dla osób, które do tej pory nie miała z nimi styczności. Postaramy się Państwu rozjaśnić wszystkie kwestie prawne.

BHP w małym palcu

Wózki widłowe to niebezpieczne maszyny. W związku z tym zostały obwarowane niebezpiecznie głębokimi przepisami BHP. Redakcja Wózki-Widłowe-Info dołoży wszelkich starań, aby Państwo się w nich nie utopili.

Oprócz tego najnowsze informacje branżowe, szkolenia i wszystko co musisz wiedzieć na temat wózków widłowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *